Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Европа

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

85 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
аукција 804,50 € DKK 6.000 DKK
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
3.794 € PLN 17.500 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Диск брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Луксембург, Lu-7737 Colmar-Berg
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
3.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-82004 Montauban
Контактирајте го продавачот
1.290 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Espelkamp
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-30890 Barsinghausen Ot Gross Munzel
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Унгарија, Hu-6710 Szeged
Контактирајте го продавачот
5.310 €
Диск брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
13.230 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
34.750 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
30.990 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Плуг
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-50680 Saint Clair Sur Elle
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи
Претплати се