Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe од Австрија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.310 €
Диск брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
13.230 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
5.310 €
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.310 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Рото брана
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.291 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Рото фреза
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
5.292 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
5.980 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, Zwettl
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се