Филтри -

Машини за обработка на почвата Rabe

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

90 огласа: Машини за обработка на почвата Rabe

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.725 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-68640 Muespach
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.000 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Kovel
Контактирајте го продавачот
17.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
20.400 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
13.800 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Lutsk
Контактирајте го продавачот
27.250 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Lutsk
реверзибилен плуг Rabe Albatros MHA 140M IV
1
Контактирајте го продавачот
19.725 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Bodenmais
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
13.230 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Zvenyhorodka
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Данска, Tølløse
култиватор Rabe Flügelschargrubber GHF 560 култиватор Rabe Flügelschargrubber GHF 560 култиватор Rabe Flügelschargrubber GHF 560
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Alsfeld
Контактирајте го продавачот
6.800 US$ EUR ≈ 6.277 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Плуг
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
34.750 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Kruft
земјоделски валјак Rabe UPE 900/14 W
1
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
2.900 US$ EUR ≈ 2.677 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се