Филтри -

Машини за обработка на почвата RUMPTSTAD од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата RUMPTSTAD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Made
Troostwijk Veilingen B.V.
4 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Stiens
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Nederland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 1990-01-01 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Mariënheem
култиватор RUMPTSTAD култиватор RUMPTSTAD култиватор RUMPTSTAD
3
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Oostburg
реверзибилен плуг RUMPTSTAD PLOEG RUMPTSTAD 3+1 SCHAAR реверзибилен плуг RUMPTSTAD PLOEG RUMPTSTAD 3+1 SCHAAR реверзибилен плуг RUMPTSTAD PLOEG RUMPTSTAD 3+1 SCHAAR
3
Контактирајте го продавачот
750 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Houten
плуг RUMPTSTAD плуг RUMPTSTAD
2
Контактирајте го продавачот
250 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Krabbendijke
плуг RUMPTSTAD плуг RUMPTSTAD
2
Контактирајте го продавачот
150 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
600 € Без ДДВ
Подривач
Година Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Холандија, Wierden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се