Филтри -

Машини за обработка на почвата ROLMEX

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Машини за обработка на почвата ROLMEX

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови подривач ROLMEX Rolex pług dłutowy 2,5 m / Arado de cincel Rolex 2,5 m нови подривач ROLMEX Rolex pług dłutowy 2,5 m / Arado de cincel Rolex 2,5 m нови подривач ROLMEX Rolex pług dłutowy 2,5 m / Arado de cincel Rolex 2,5 m
3
Контактирајте го продавачот
7.836 € PLN 34.030 PLN
Подривач
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Jedwabne
нови диск брана ROLMEX  BRONA TALERZOWA UPRAWOWO-ŚCIERNISKOWA TAURUS SKŁADANA HYD нови диск брана ROLMEX  BRONA TALERZOWA UPRAWOWO-ŚCIERNISKOWA TAURUS SKŁADANA HYD нови диск брана ROLMEX  BRONA TALERZOWA UPRAWOWO-ŚCIERNISKOWA TAURUS SKŁADANA HYD
3
Контактирајте го продавачот
8.474 € PLN 36.800 PLN
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Jedwabne
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се