Филтри -

Машини за обработка на почвата ROLMET

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата ROLMET: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
друга фреза ROLMET Brona nożowa / Rastra de cuchillos
1
Контактирајте го продавачот
1.011 € PLN 4.900 PLN
Друга фреза
Длабочина на обработка 150 мм Капацитет 0.7 ха/час Работна брзина 12 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.7 м
Полска, Jedwabne
друга фреза ROLMET nożowa/rastra de cuchillos друга фреза ROLMET nożowa/rastra de cuchillos
2
Контактирајте го продавачот
1.506 € PLN 7.300 PLN
Друга фреза
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 2.9 м
Полска, Jedwabne
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се