Филтри -

Машини за обработка на почвата ROLMAKO - Казахстан

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата ROLMAKO - Казахстан: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 220 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 245 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 135 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 145 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 200 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пружинеста фреза
Капацитет 20 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 20 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 9 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 115 кс Работна брзина 15 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 180 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се