Филтри -

Машини за обработка на почвата ROLMAKO

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата ROLMAKO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
43.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
41.600 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 200 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
7.200 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
50.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
29.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 180 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
17.200 € Со вклучен ДДВ
Пружинеста фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
19.800 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
нови машина за подготовка на почвата за сеидба ROLMAKO U382 нови машина за подготовка на почвата за сеидба ROLMAKO U382 нови машина за подготовка на почвата за сеидба ROLMAKO U382
3
Контактирајте го продавачот
9.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
26.500 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
31.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 20 мм
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
57.500 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
39.700 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
39.700 €
Диск брана
Потребна сила на трактор 180 кс Работна брзина 15 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Одесса
Контактирајте го продавачот
1.790 €
Земјоделски валјак
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.580 €
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Работна брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Белгија, Soree
Контактирајте го продавачот
29.800 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Длабочина на обработка 300 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Винница
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Хмельницький
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се