Филтри -

Машини за обработка на почвата RO/LEX

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата RO/LEX: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг RO/LEX DREHPFLUG нови реверзибилен плуг RO/LEX DREHPFLUG нови реверзибилен плуг RO/LEX DREHPFLUG
3
Контактирајте го продавачот
7.704 € PLN 35.600 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.76 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
6.817 € PLN 31.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се