Филтри -

Машини за обработка на почвата RICH LAND

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата RICH LAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.399 € UAH 402.300 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
9.399 € UAH 402.300 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Капацитет 6 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Черкаси
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.420 € UAH 788.200 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Капацитет 12 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 12 м
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
2.495 € UAH 106.800 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
16.240 € UAH 695.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
12.890 € UAH 551.900 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Капацитет 8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
16.240 € UAH 695.000 UAH
Слама култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Капацитет 10 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Украина, Черкаси
Контактирајте го продавачот
14.240 € UAH 609.600 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 160 мм Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 190 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 12/2020 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Черкаси
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се