Филтри -

Машини за обработка на почвата RAU од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата RAU од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
1.008 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mindelheim
Контактирајте го продавачот
750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1990-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 96349 Neufang
слама култиватор RAU Saatbettkombination
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се