Филтри -

Машини за обработка на почвата RAU од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата RAU: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.597 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
11.236,97 €
Диск брана
Година 2008-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Pl-08-140 Mordy
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
1.008 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Mindelheim
Контактирајте го продавачот
750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 1990-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, 96349 Neufang
слама култиватор RAU Saatbettkombination
1
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2004-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76730 Brachy
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Запчеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
500 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Krabbendijke
Контактирајте го продавачот
2.600 €
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се