Филтри -

Машини за обработка на почвата RAU

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Машини за обработка на почвата RAU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 1994 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Prenzlau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
4.818 € PLN 22.500 PLN
Друга фреза
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Pakość
Контактирајте го продавачот
11.130 € PLN 52.000 PLN
Диск брана
Година 2008 Километража 99 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Hinzenbach
пружинеста фреза RAU Rollhacke 45cm 12 reihig пружинеста фреза RAU Rollhacke 45cm 12 reihig пружинеста фреза RAU Rollhacke 45cm 12 reihig
3
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Пружинеста фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
слама култиватор RAU 5 m слама култиватор RAU 5 m слама култиватор RAU 5 m
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 06/2007 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Франција, Thiville
Контактирајте го продавачот
4.261 € PLN 19.900 PLN
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
1.650 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
11.105 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се