Филтри -

Машини за обработка на почвата RABE од Украина

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата RABE од Украина: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
95.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 330 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Луцк
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.500 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 260 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
53.600 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
17.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
33.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 60 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
8.900 US$ EUR ≈ 8.350 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.629 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Любомль
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се