Филтри -

Машини за обработка на почвата RABE од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Машини за обработка на почвата RABE од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.062 € PLN 27.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
12.575 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
реверзибилен плуг RABE GD 75-35 реверзибилен плуг RABE GD 75-35 реверзибилен плуг RABE GD 75-35
3
Контактирајте го продавачот
3.637 € PLN 16.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
12.560 € PLN 57.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 275 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
12.120 € PLN 55.000 PLN
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
12.135 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
3.857 € PLN 17.500 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се