Филтри -

Машини за обработка на почвата RABE од Германија

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

51 огласа: Машини за обработка на почвата RABE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Warburg
слама култиватор RABE 2,5 Meter слама култиватор RABE 2,5 Meter
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
650 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Spelle
реверзибилен плуг RABE Bussard реверзибилен плуг RABE Bussard реверзибилен плуг RABE Bussard
3
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
2.092 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
земјоделски валјак RABE UPE  9/900 земјоделски валјак RABE UPE  9/900 земјоделски валјак RABE UPE  9/900
3
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
плуг RABE albatros
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
рото брана RABE VKE 400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
култиватор RABE Profi Bird 5000 K култиватор RABE Profi Bird 5000 K култиватор RABE Profi Bird 5000 K
3
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 500 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
култиватор RABE 5,6 m култиватор RABE 5,6 m
2
Контактирајте го продавачот
1.990 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
12.017 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Германија, Hamburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се