Филтри -

Машини за обработка на почвата RABE од Франција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата RABE од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг RABE albatros
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Франција, Fr-44390 Les Touches
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се