Филтри -

Машини за обработка на почвата RABE од Европа

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

65 огласа: Машини за обработка на почвата RABE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
12.150 € PLN 57.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража 321 м/ч Ширина на опфаќање
Полска, Mordy
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenkirchen-Vörden
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Barsinghausen-Göxe
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 1985 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Warburg
слама култиватор RABE 2,5 Meter слама култиватор RABE 2,5 Meter
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Плуг
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Попово
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Реверзибилен плуг
Година 1992 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
3.730 € PLN 17.500 PLN
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bolechowice
Контактирајте го продавачот
650 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање 4.4 м
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 3.6 м
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Spelle
Контактирајте го продавачот
13.230 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Haelen
реверзибилен плуг RABE Bussard реверзибилен плуг RABE Bussard реверзибилен плуг RABE Bussard
3
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Реверзибилен плуг
Година 1990 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
2.092 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Neuenhaus
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
15.200 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
земјоделски валјак RABE UPE  9/900 земјоделски валјак RABE UPE  9/900 земјоделски валјак RABE UPE  9/900
3
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
плуг RABE albatros
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2004 Километража Ширина на опфаќање
Латвија, Jelgava
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се