Филтри -

Машини за обработка на почвата RABE

Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

79 огласа: Машини за обработка на почвата RABE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.250 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 820 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
25.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 170 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
34.500 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 250 мм Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
23.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 50 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 0.75 м
Украина, Луцк
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Рото фреза
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
4.990 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Ampfing
Контактирајте го продавачот
6.062 € PLN 27.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
12.575 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2.75 м
Полска, Pl-08-140 Mordy
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
4.650 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Rietberg
плуг RABE albatros
1
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
рото брана RABE 400 рото брана RABE 400
2
Контактирајте го продавачот
1.653 € Без ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Латвија, Cēsis, Cēsu nov.
Контактирајте го продавачот
595 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kruft
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
реверзибилен плуг RABE GD 75-35 реверзибилен плуг RABE GD 75-35 реверзибилен плуг RABE GD 75-35
3
Контактирајте го продавачот
3.637 € PLN 16.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Zbiersk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Göttingen-Rosdorf
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-56120 Josselin
Контактирајте го продавачот
12.560 € PLN 57.000 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 275 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
12.120 € PLN 55.000 PLN
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Mordy
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 79 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се