Филтри -

Машини за обработка на почвата Quivogne од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата Quivogne од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.200 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 8.072 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
диск брана Quivogne Diskator (Дискатор) диск брана Quivogne Diskator (Дискатор)
2
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.670 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, Cherkasy
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 10/2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Малківка
култиватор Quivogne Turbokombinator култиватор Quivogne Turbokombinator
2
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2017 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
48.955 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Zvenyhorodka
диск брана Quivogne Diskator диск брана Quivogne Diskator
2
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Товстолуг
диск брана Quivogne APXRS диск брана Quivogne APXRS диск брана Quivogne APXRS
3
Контактирајте го продавачот
14.900 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2003 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се