Филтри -

Машини за обработка на почвата Quivogne од Австрија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Quivogne од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.916 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
14.916 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
27.908 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 16 м
Австрија, At-2493 Eggendorf
култиватор Quivogne privatverkauf култиватор Quivogne privatverkauf култиватор Quivogne privatverkauf
3
Контактирајте го продавачот
8.495 €
Култиватор
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2100 Korneuburg
подривач Quivogne PRIVATVERKAUF подривач Quivogne PRIVATVERKAUF подривач Quivogne PRIVATVERKAUF
3
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Подривач
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
слама култиватор Quivogne VIBROCULTEUR 5M PRIVATVK слама култиватор Quivogne VIBROCULTEUR 5M PRIVATVK слама култиватор Quivogne VIBROCULTEUR 5M PRIVATVK
3
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Слама култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се