Филтри -

Машини за обработка на почвата Quivogne

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Машини за обработка на почвата Quivogne

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.200 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.916 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 160 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
диск брана Quivogne Diskator диск брана Quivogne Diskator
2
Контактирајте го продавачот
39.700 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.999232 м
Обединето Кралство, Bishop's Tawton
нови земјоделски валјак Quivogne ROLLMOT 630 нови земјоделски валјак Quivogne ROLLMOT 630
2
Контактирајте го продавачот
16.200 € Со вклучен ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Франција, Sainte Croix En Plaine
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
18.999 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kruft
диск брана Quivogne диск брана Quivogne
2
Контактирајте го продавачот
14.300 US$ EUR ≈ 13.190 €
Диск брана
Длабочина на обработка 120 мм Потребна сила на трактор 160 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Украина, м.Шпола
Контактирајте го продавачот
7.400 US$ EUR ≈ 6.824 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Sumy
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.150 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 08/2011 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Левківка
култиватор Quivogne Turbokombinator култиватор Quivogne Turbokombinator
2
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
15.900 € Со вклучен ДДВ
Слама култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
33.490 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, Eggendorf
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2017 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-41170 Cormenon
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Подривач
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Германија, 17094 Pragsdorf
диск брана Quivogne диск брана Quivogne диск брана Quivogne
3
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Диск брана
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.518 € PLN 19.500 PLN
Диск брана
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, Bodzanów
Контактирајте го продавачот
6.835 € PLN 29.500 PLN
Подривач
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bodzanów
диск брана Quivogne диск брана Quivogne диск брана Quivogne
3
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија, Târnava
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија, Târnava
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.750 €
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, 17094 Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се