Филтри -

Машини за обработка на почвата QUIVOGNE од Украина

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата QUIVOGNE од Украина: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.700 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2017 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
8.500 US$ EUR ≈ 8.757 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Звенигородка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мулчер за трактор QUIVOGNE bp 600 мулчер за трактор QUIVOGNE bp 600 мулчер за трактор QUIVOGNE bp 600
3
Контактирајте го продавачот
4.975 € UAH 200.000 UAH
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 200 кс
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 270 кс Работна брзина 1015 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 30.910 €
Диск брана
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година 10/2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Малківка
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 21.120 €
Диск брана
Длабочина на обработка 250 мм Капацитет 7 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 6.4 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
28.000 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4.5 м
Украина, Теребовля
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 270 кс Работна брзина 10 км/ч
Година Километража Ширина на опфаќање 7 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
21.000 € Со вклучен ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 09/2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Вінниця
Контактирајте го продавачот
13.200 € Со вклучен ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 600 мм
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Вінниця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се