Филтри -

Машини за обработка на почвата QUIVOGNE од Германија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Машини за обработка на почвата QUIVOGNE од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана QUIVOGNE apaxr 32
1
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.690 €
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kronach
култиватор QUIVOGNE cover-crop култиватор QUIVOGNE cover-crop
2
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Диск брана
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1993 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.850 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Диск брана
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Култиватор
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Oyten
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се