Филтри -

Машини за обработка на почвата QUIVOGNE

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Машини за обработка на почвата QUIVOGNE

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 300 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 08/2017 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
култиватор QUIVOGNE Turbokombinator култиватор QUIVOGNE Turbokombinator
2
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 9 м
Украина, Товстолуг
Контактирајте го продавачот
7.300 US$ EUR ≈ 6.675 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина
Контактирајте го продавачот
аукција 700 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Романија, Fetesti
Troostwijk Auctions
4 години на Agriline
нови земјоделски валјак QUIVOGNE ROLLMOT нови земјоделски валјак QUIVOGNE ROLLMOT нови земјоделски валјак QUIVOGNE ROLLMOT
3
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Земјоделски валјак
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Словачка, Rimavská Sobota
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
подривач QUIVOGNE подривач QUIVOGNE подривач QUIVOGNE
3
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.315 €
Подривач
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Култиватор
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
диск брана QUIVOGNE APXTL/M диск брана QUIVOGNE APXTL/M диск брана QUIVOGNE APXTL/M
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање
Франција, SEVIGNY WALEPPE
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Запчеста фреза
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Диск брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 US$ EUR ≈ 9.052 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 200 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Київ
диск брана QUIVOGNE apaxr 32
1
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
48.955 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 8.4 м
Украина, Звенигородка
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Култиватор
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.690 €
Диск брана
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Kronach
диск брана QUIVOGNE Diskator диск брана QUIVOGNE Diskator
2
Контактирајте го продавачот
44.800 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Товстолуг
култиватор QUIVOGNE cover-crop култиватор QUIVOGNE cover-crop
2
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Култиватор
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1996 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
диск брана QUIVOGNE quivogne диск брана QUIVOGNE quivogne диск брана QUIVOGNE quivogne
3
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 1998 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Диск брана
Година 1991 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Pragsdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се