Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bratoszewice
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.660 € PLN 59.000 PLN
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 110 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Włosienica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
24.780 € PLN 107.000 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Świdnik
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се