Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger од Германија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

52 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
7.143 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
16.721 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Aurich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
22.300 €
Рото брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
8.761 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2002 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.100 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
17.100 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.16 м
Германија, Damme
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Рото брана
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3.71 м
Германија, 48480 Spelle
Контактирајте го продавачот
7.555 €
Рото брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
40.250 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
40.250 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
14.300 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2.7 м
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
14.300 € Без ДДВ
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се