Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger од Европа

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

89 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
40.250 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-96349 Steinwiesen
диск брана Pöttinger terradisc 3001 диск брана Pöttinger terradisc 3001
2
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Култиватор
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-48683 Ahaus
Контактирајте го продавачот
7.143 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
605,40 € PLN 2.800 PLN
Аератор за тревник
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
рото фреза Pöttinger LION 3002 рото фреза Pöttinger LION 3002
2
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bratoszewice
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25
3
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Koudekerk A.d. Rijn
Контактирајте го продавачот
7.521 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.230 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
8.451 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
плуг Pöttinger servo 45 s plus 5 schar плуг Pöttinger servo 45 s plus 5 schar плуг Pöttinger servo 45 s plus 5 schar
3
Контактирајте го продавачот
9.734 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
11.327 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
плуг Pöttinger servo 35 plus 4 scharig плуг Pöttinger servo 35 plus 4 scharig
2
Контактирајте го продавачот
18.250 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5273 Rossbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Albersdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Steenbergen
Контактирајте го продавачот
16.721 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-75031 Eppingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Lütjenburg
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се