Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger од Австрија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.521 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Диск брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 8 м
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Контактирајте го продавачот
7.521 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
рото фреза Pöttinger LION 3002 рото фреза Pöttinger LION 3002
2
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
7.521 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.230 €
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2700 Wr. Neustadt
Контактирајте го продавачот
8.451 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
плуг Pöttinger servo 45 s plus 5 schar плуг Pöttinger servo 45 s plus 5 schar плуг Pöttinger servo 45 s plus 5 schar
3
Контактирајте го продавачот
9.734 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
11.327 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
плуг Pöttinger servo 35 plus 4 scharig плуг Pöttinger servo 35 plus 4 scharig
2
Контактирајте го продавачот
18.250 €
Плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-5273 Rossbach
слама култиватор Pöttinger SYNKRO 3030 слама култиватор Pöttinger SYNKRO 3030 слама култиватор Pöttinger SYNKRO 3030
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-2493 Eggendorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
8.761 €
Рото брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.761 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
28.290 €
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
12.211 €
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Рото брана
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-7503 Grosspetersdorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се