Филтри -

Машини за обработка на почвата Pöttinger

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

96 огласа: Машини за обработка на почвата Pöttinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
7.478 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.600 € Со вклучен ДДВ
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Sainte Croix En Plaine
Контактирајте го продавачот
22.200 € Со вклучен ДДВ
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Франција, Sainte Croix En Plaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Франција, Sainte Croix En Plaine
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 25
3
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Koudekerk A.d. Rijn
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dinkelsbühl
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража 1 м/ч Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Albersdorf
реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45 реверзибилен плуг Pöttinger Servo 45
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Култиватор
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.510 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
579,30 € PLN 2.500 PLN
Аератор за тревник
Година Километража Ширина на опфаќање
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Франција, Fr-68640 Muespach
Контактирајте го продавачот
36.889 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
реверзибилен плуг Pöttinger SERVO 35 NOVA
1
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Altenstadt a. d. Waldnaab
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Gadebusch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се