Филтри -

Машини за обработка на почвата Planter

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата Planter

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.821 € UAH 351.500 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 3895 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
6.274 € UAH 250.000 UAH
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 20 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
7.277 € UAH 290.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.2 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
5.797 € UAH 231.000 UAH
Запчеста фреза
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 9 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 9 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 14 м
Украина, Кропивницький
нови диск брана Planter БДП-4 нови диск брана Planter БДП-4 нови диск брана Planter БДП-4
3
Контактирајте го продавачот
10.790 € UAH 430.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 80 мм Капацитет 4.8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
5.094 € UAH 203.000 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 10 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 5.6 м
Украина, Кропивницький
Контактирајте го продавачот
4.266 € UAH 170.000 UAH
Диск брана
Длабочина на обработка 100 мм Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
14.570 € UAH 580.500 UAH
Култиватор
Длабочина на обработка 6 мм Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 01/2022 Километража Ширина на опфаќање 8380 м
Украина, Кропивницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се