Филтри -

Машини за обработка на почвата Peruzzo

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Машини за обработка на почвата Peruzzo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Мулчер за трактор
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Bockel - Gyhum
нови мулчер за трактор Peruzzo FOX 1600
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 22 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Goudriaan
Контактирајте го продавачот
1.535 €
Мулчер за трактор
Година Километража Ширина на опфаќање 1.6 м
Германија, Selters
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се