Филтри -

Машини за обработка на почвата PRINOTH

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата PRINOTH: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 56.420 €
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 310 кс Работна брзина 1.5 км/ч
Година 06/2021 Километража Ширина на опфаќање 2500 м
Украина, Чечельник
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 300 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Дніпро
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
341.104 € Без ДДВ
Самоодни мулчер
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 280 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.3 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 100 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Потребна сила на трактор 80 кс Работна брзина 5 км/ч
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 1.9 м
Украина, Житомир
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се