Филтри -

Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bartoszewice
Контактирајте го продавачот
11.110 € PLN 51.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mrocza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
22.910 € PLN 107.000 PLN
Плуг
Длабочина на обработка 300 мм Потребна сила на трактор 120 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Świdnik
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Bartoszewice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се