Филтри -

Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Германија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
44.950 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Steinheim / Bergheim
реверзибилен плуг PÖTTINGER SERVO 25 NOVA
1
Контактирајте го продавачот
15.504 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.403 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
2.941 €
Култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
14.277 €
Реверзибилен плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Vohburg a.d. Donau
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Запчеста фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, De-64401 Gross-Bieberau
Контактирајте го продавачот
12.035 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.6 м
Германија, Bamberg
Контактирајте го продавачот
6.050 €
Рото фреза
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
14.454 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Olfen
Контактирајте го продавачот
19.600 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Calbe / Saale
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се