Филтри -

Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Франција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Франција: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Култиватор
Година 2014-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-49270 Oree D'anjou
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Култиватор
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-68640 Muespach
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Рото брана
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Pencran
рото брана PÖTTINGER lion3002
1
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Рото брана
Година 2012-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-29800 Pencran
E-FARM.COM
6 години на Agriline
рото брана PÖTTINGER novacat 402
1
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Рото брана
Година 2020-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-82004 Montauban
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2009-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-51800 Sainte Menehould
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Рото брана
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, Fr-76850 Bosc Le Hard
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
25.200 €
Култиватор
Година 2016-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-53500 Gennes-Sur-Glaize
E-FARM.COM
6 години на Agriline
плуг PÖTTINGER servo 35 плуг PÖTTINGER servo 35
2
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Плуг
Година 2007-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Франција, Fr-62223 Ste Catherine
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се