Филтри -

Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Европа

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

68 огласа: Машини за обработка на почвата PÖTTINGER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.451 €
Култиватор
Година 2007 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-4755 Zell An Der Pram
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Anykščiai
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Плуг
Година 2006 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
10.740 € PLN 47.900 PLN
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Mrocza
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Романија, Harsova
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Франција, ILLKIRCH
Контактирајте го продавачот
490 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Lütjenburg
Контактирајте го продавачот
8.451 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
плуг PÖTTINGER servo 45 s plus 5 schar плуг PÖTTINGER servo 45 s plus 5 schar плуг PÖTTINGER servo 45 s plus 5 schar
3
Контактирајте го продавачот
9.734 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Плуг
Година 2016 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Рото фреза
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.185 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
44.950 €
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Steinheim / Bergheim
реверзибилен плуг PÖTTINGER SERVO 25 NOVA
1
Контактирајте го продавачот
15.504 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.415 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
13.403 €
Култиватор
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се