Филтри -

Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Австрија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Машини за обработка на почвата PÖTTINGER од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
слама култиватор PÖTTINGER SYNKRO 3030 слама култиватор PÖTTINGER SYNKRO 3030 слама култиватор PÖTTINGER SYNKRO 3030
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
28.250 €
Рото брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
21.250 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
28.250 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
28.250 €
Диск брана
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
11.415 €
Диск брана
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
12.416 €
Диск брана
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-2100 Korneuburg
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
5.574 €
Диск брана
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8230 Hartberg
Контактирајте го продавачот
8.451 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
11.327 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
13.185 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
7.788 €
Диск брана
Година 2008 Километража Ширина на опфаќање 10 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
8.451 €
Диск брана
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
11.327 €
Диск брана
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8262 Ilz
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Kirchdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
6.415 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-4800 Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
28.290 €
Реверзибилен плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
11.415 €
Култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Австрија, At-8410 Kalsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
реверзибилен плуг PÖTTINGER SERVO 25 реверзибилен плуг PÖTTINGER SERVO 25 реверзибилен плуг PÖTTINGER SERVO 25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се