Филтри -

Машини за обработка на почвата PÖTTINGER

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

71 огласа: Машини за обработка на почвата PÖTTINGER

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
култиватор PÖTTINGER kombi plus universal 600 rf култиватор PÖTTINGER kombi plus universal 600 rf
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
19.495 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Култиватор
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Wildeshausen
култиватор PÖTTINGER kombi plus universal 600 rf култиватор PÖTTINGER kombi plus universal 600 rf
2
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Литванија, Anykščiai
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Култиватор
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.646 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Култиватор
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.815 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Straubing
плуг PÖTTINGER servo 45 s plus 5 schar плуг PÖTTINGER servo 45 s plus 5 schar плуг PÖTTINGER servo 45 s plus 5 schar
3
Контактирајте го продавачот
9.734 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.185 €
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.726 €
Плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.815 €
Реверзибилен плуг
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Manching
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
12.035 €
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
7.250 €
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Attnang-Puchheim
Контактирајте го продавачот
6.416 €
Плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
16.084 €
Култиватор
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Потребна сила на трактор 250 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 5.5 м
Романија, Judet Sibiu
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Реверзибилен плуг
Година 2000 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6.5 м
Германија, Calbe / Saale
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Диск брана
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се