Филтри -

Машини за обработка на почвата PLN од Украина

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Машини за обработка на почвата PLN од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
плуг PLN 3,35 плуг PLN 3,35 плуг PLN 3,35
3
Контактирајте го продавачот
400 US$ EUR ≈ 367,80 €
Плуг
Длабочина на обработка 18 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 1.05 м
Украина, Охиньки
Контактирајте го продавачот
865,30 € UAH 35.000 UAH
Плуг
Година 01/2023 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Одесса
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
500 US$ EUR ≈ 459,80 €
Плуг
Длабочина на обработка 18 мм
Година Километража Ширина на опфаќање 1.4 м
Украина, Охиньки
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се