Филтри -

Машини за обработка на почвата Ozduman

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Ozduman

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Длабочина на обработка 150 мм Потребна сила на трактор 90 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Романија
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Подривач
Длабочина на обработка 550 мм Потребна сила на трактор 150 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Романија
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 140 кс
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 3.52 м
Романија
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Диск брана
Потребна сила на трактор 125 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Романија
нови диск брана Ozduman Tacitus нови диск брана Ozduman Tacitus
2
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Диск брана
Длабочина на обработка 50 мм Потребна сила на трактор 110 кс Работна брзина 18 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 5 м
Романија
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се