Филтри -

Машини за обработка на почвата Orion

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Машини за обработка на почвата Orion

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
рото брана Orion U227 рото брана Orion U227
2
Контактирајте го продавачот
10.000 € PLN 43.200 PLN
Рото брана
Длабочина на обработка 200 мм
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Białystok
нови реверзибилен плуг Orion 180 obrotowy 7+1
1
Контактирајте го продавачот
41.220 € PLN 178.000 PLN
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 270 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Trzcianka
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.370 €
Реверзибилен плуг
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
9.760 €
Друга фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Германија, Zeven
Контактирајте го продавачот
6.716 € PLN 29.000 PLN
Рото брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2 м
Полска, Jedwabne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се