Филтри -

Машини за обработка на почвата ORTOLAN

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Машини за обработка на почвата ORTOLAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
3.068 €
Рото фреза
Потребна сила на трактор 15 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marum
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање
Холандија, Marum
Контактирајте го продавачот
аукција 1.576 € DKK 11.750 DKK
Рото фреза
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Холандија, Vriezenveen
нови култиватор ORTOLAN HC 280 S нови култиватор ORTOLAN HC 280 S нови култиватор ORTOLAN HC 280 S
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Култиватор
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Рото фреза
Година 2017 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland Bv
нови рото фреза ORTOLAN H-C-280-S-Frees
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Рото фреза
Година Километража Ширина на опфаќање 2.8 м
Холандија, Bruggeman Mechanisatie Broekland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се