Филтри -

Машини за обработка на почвата OPaLL-AGRI од Европа

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата OPaLL-AGRI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.100 € Без ДДВ
Слама култиватор
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Луксембург, Noerdange
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Диск брана
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ŁUBOWO
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се