Филтри -

Машини за обработка на почвата OPaLL-AGRI

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата OPaLL-AGRI: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Диск брана
Капацитет 5 ха/час Потребна сила на трактор 170 кс Работна брзина 12 км/ч
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање 6 м
Полска, ŁUBOWO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 220 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI плуг Orion 180 6+1 нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI плуг Orion 180 6+1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 160 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 150 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подривач
Длабочина на обработка 400 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI Jupiter 3+1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 120 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Длабочина на обработка 160 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Слама култиватор
Година Километража Ширина на опфаќање 6 м
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI Orion 180 7+1 нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI Orion 180 7+1
2
Контактирајте го продавачот
34.900 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Потребна сила на трактор 280 кс
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI Jupiter 3 корпуса
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI Orion 180 8+1 нови реверзибилен плуг OPaLL-AGRI Orion 180 8+1
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Длабочина на обработка 2 мм Потребна сила на трактор 270 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 8 м
Украина, Киев
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се