Филтри -

Машини за обработка на почвата OPTIKON

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Машини за обработка на почвата OPTIKON

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови реверзибилен плуг OPTIKON Мастер А4 (3-к)
1
Контактирајте го продавачот
6.767 € UAH 269.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
5.492 € UAH 218.300 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 90 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
12.350 € UAH 490.800 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.4 ха/час Потребна сила на трактор 210 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
8.288 € UAH 329.500 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 1.4 ха/час Потребна сила на трактор 120 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.8 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
10.540 € UAH 419.100 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 1.8 ха/час Потребна сила на трактор 150 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Украина, м.Вінниця
нови реверзибилен плуг OPTIKON Мастер А3 (3-к)
1
Контактирајте го продавачот
6.013 € UAH 239.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 350 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 1.2 м
Украина, Полтава
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.349 €
Реверзибилен плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
6.498 € UAH 258.300 UAH
Подривач
Длабочина на обработка 5000 мм Потребна сила на трактор 130 кс
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање 2 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
28.530 € UAH 1.134.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
1.134.000 € Со вклучен ДДВ
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 3.2 ха/час Потребна сила на трактор 320 кс Работна брзина 8 км/ч
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 4 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
5.031 € UAH 200.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 0.96 ха/час Потребна сила на трактор 80 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 80 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
28.380 € UAH 1.128.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Вінниця
Контактирајте го продавачот
25.790 € UAH 1.025.000 UAH
Реверзибилен плуг
Длабочина на обработка 3500 мм Капацитет 2.8 ха/час Потребна сила на трактор 240 кс
Година 2023 Километража Ширина на опфаќање 3.5 м
Украина, м.Вінниця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се