Филтри -

Машини за обработка на почвата Överum

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

54 огласа: Машини за обработка на почвата Överum

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Реверзибилен плуг
Година 2009 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Словачка, Šurany
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Marketing agency for dealers of farm equipment Marketing agency for dealers of farm equipment
Marketing agency for dealers of farm equipment
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
аукција аукција
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
23.610 €
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Данска, Dk-8382 Hinnerup
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
плуг Överum CX 498 H UC/V плуг Överum CX 498 H UC/V плуг Överum CX 498 H UC/V
3
Контактирајте го продавачот
7.345 €
Плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
плуг Överum CX 498 H UC/V плуг Överum CX 498 H UC/V плуг Överum CX 498 H UC/V
3
Контактирајте го продавачот
7.345 €
Плуг
Година 2001 Километража Ширина на опфаќање
Австрија, At-3910 Zwettl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг Överum evl 61080h плуг Överum evl 61080h плуг Överum evl 61080h
3
Контактирајте го продавачот
53.109 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
плуг Överum evl 71080h плуг Överum evl 71080h плуг Överum evl 71080h
3
Контактирајте го продавачот
55.630 €
Плуг
Година 2022 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Плуг
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.400 € Со вклучен ДДВ
Плуг
Година 2011 Километража Ширина на опфаќање
Белорусија, Брестский район
Контактирајте го продавачот
4.073 € PLN 17.500 PLN
Реверзибилен плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
3.500 US$ EUR ≈ 3.238 €
Плуг
Година 01/1995 Километража Ширина на опфаќање
Украина, Тепликский р-н, с. Тополевка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Sonnewalde
Контактирајте го продавачот
10.828 €
Реверзибилен плуг
Година 1999 Километража Ширина на опфаќање 2.1 м
Германија, Wülfershausen
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Плуг
Година 1995 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Плуг
Потребна сила на трактор 180 кс
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.25 м
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање 2.5 м
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Calbe / Saale
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Претплати се