Филтри -

Машини за обработка на почвата ÖZDÖKEN од Полска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Машини за обработка на почвата ÖZDÖKEN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.055 € PLN 19.000 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 45 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
9.605 € PLN 45.000 PLN
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze 9,5 m fi 500mm/cambridge roller 9, 5 / К нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze 9,5 m fi 500mm/cambridge roller 9, 5 / К нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze 9,5 m fi 500mm/cambridge roller 9, 5 / К
3
Контактирајте го продавачот
13.930 € PLN 65.250 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
2.604 € PLN 12.200 PLN
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
222 € PLN 1.040 PLN
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
3.202 € PLN 15.000 PLN
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.229 € PLN 24.500 PLN
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
10.550 € PLN 49.440 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Полска, Choroszcz
нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze
3
Контактирајте го продавачот
8.068 € PLN 37.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Полска, Choroszcz
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се