Филтри -

Машини за обработка на почвата ÖZDÖKEN

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата ÖZDÖKEN: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.516 € PLN 12.200 PLN
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
214,50 € PLN 1.040 PLN
Рото брана
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.094 € PLN 15.000 PLN
Култиватор
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3.3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
5.053 € PLN 24.500 PLN
Подривач
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
10.200 € PLN 49.440 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 8.3 м
Полска, Choroszcz
нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze
3
Контактирајте го продавачот
7.797 € PLN 37.800 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Шипка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година Километража Ширина на опфаќање 2.5033 м
Бугарија, Шипка
Контактирајте го продавачот
3.919 € PLN 19.000 PLN
Подривач
Длабочина на обработка 45 мм
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 2.4 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Земјоделски валјак
Потребна сила на трактор 80 кс
Година Километража Ширина на опфаќање 4.5068 м
Бугарија, Шипка
нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze 9,5 m fi 500mm/cambridge roller 9, 5 / К нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze 9,5 m fi 500mm/cambridge roller 9, 5 / К нови земјоделски валјак ÖZDÖKEN Cambridge Walze 9,5 m fi 500mm/cambridge roller 9, 5 / К
3
Контактирајте го продавачот
13.460 € PLN 65.250 PLN
Земјоделски валјак
Година 2021 Километража Ширина на опфаќање 9.5 м
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
9.282 € PLN 45.000 PLN
Земјоделски валјак
Година 2020 Километража Ширина на опфаќање 6.3 м
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се