Филтри -

Машини за обработка на почвата ÖVERUM од Германија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Машини за обработка на почвата ÖVERUM од Германија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Ширина на опфаќање
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, 17094 Pragsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Плуг
Година 2015 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Dorf
Контактирајте го продавачот
15.126 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година 2018 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Obertraubling
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Плуг
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Плуг
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Плуг
Година 2001-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-28355 Bremen
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Плуг
Година 1997-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-92355 Velburg
E-FARM.COM
6 години на Agriline
реверзибилен плуг ÖVERUM DX 5100 F реверзибилен плуг ÖVERUM DX 5100 F реверзибилен плуг ÖVERUM DX 5100 F
3
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Реверзибилен плуг
Година 2001-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Oyten
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Реверзибилен плуг
Година Километража Ширина на опфаќање
Германија, Holle-Grasdorf
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Плуг
Година 2017-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-23758 Oldenburg In Holstein
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Плуг
Година 1997 Километража Ширина на опфаќање
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Плуг
Година 2010-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-49429 Visbek-Rechterfeld
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Плуг
Година 2011-08-08 Километража Ширина на опфаќање
Германија, De-24217 Schönberg I.h
E-FARM.COM
6 години на Agriline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2010 Километража Ширина на опфаќање 7.5 м
Германија, Albersdorf
Партнерска програма на Agriline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се